ایجان زعفران

زعفران صادراتی

بهترین زعفران صادراتی ایران

زعفران صادراتی ایران 100% خالص ، طبیعی

زعفران صادراتی 100% خالص و درجه یک

ایجان زعفران یک شرکت صادر کننده زعفران ایرانی است که سالهاست زعفران را به سراسر جهان صادر می کند و تاکنون در جلب رضایت همه مشتریان خود موفق بوده است و حتی یک مورد نارضایتی در کارنامه ی کاری اش ندارد.

بهترین زعفران صادراتی ایران

زعفران صادراتی خود را از ما تهیه کنید ما با سابقه طولانی در صادرات دقیقا میدانیم هر منطقه چه نوع زعفرانی میبرند و ذائقه هر کشور را به خوبی میدانیم ، ما با ارائه زعفران 100% طبیعی و خالص در حفظ مشتری  به شما کمک میکنیم، کلیه خدمات صادرات هم برای شما انجام خواهیم داد .

نظر به این که ما تولید کننده زعفران ایرانی هستیم، دارای زمین های وسیع کشاورزی در منطقه تربت حیدریه هستیم ، کارگاه بزرگ فراوری با دستگاهای مجهز به روز داریم  ، تمام تلاش خود را می کنیم تا زعفرانی مرغوب را با قیمت مناسب به شما ارائه دهیم.

تمام زعفران شرکت ایجان زعفران محصول جدید هر سال است.  با توجه به تقاضای زیاد و قیمت مناسب ایجان زعفران ، هیچ زعفران تولید شده ای توسط شرکت ایجان برای سال آینده باقی نمی ماند.
تمام انواع  زعفران توسط ای جان زعفران تولید  میشود اما تمرکز ما روی تولید و صادرات زعفران سوپرنگین وسرگل میباشد که کاملا سرخ بوده وزعفران نگین ایجان حداقل میزان شکستگی را دارد.

بهترین زعفران صادراتی ایرانبهترین زعفران صادراتی ایران

صادرکنندگان و عرضه کنندگان زعفران در داخل کشور، زعفران خود را از 3 راه تهیه می کنند: آنها می توانند زعفران را از کشاورزان خریداری کنند ، از عمده فروشان و شرکت های بزرگ زعفران خود را تولید کنند.  تعداد کمی از شرکت های عرضه کننده و صادرکننده ی زعفران  وجود دارد که زعفران موردنیاز خودرا تولید می کنند.  شرکت ایجان زعفران یک صادرکننده بزرگ زعفران ایرانی است که خود زعفران مورد نیازش را از کاشت گرفته تا برداشت و خشک کردن آن پرورش می دهد.

بهترین زعفران صادراتی ایرانبهترین زعفران صادراتی ایران

خرید زعفران از کشاورز به صورت عمده با کیفیت بالا و به قیمت مناسب توسط ایجان زعفران انجام می شود. برای فروش زعفران خود اگر کشاورز هستید اینجا را کلیک کنید.

انواع مختلف زعفران که توسط شرکت ایجان زعفران تولید می شود عبارتند از:

1_ زعفران نگین:دارای تارهای بلند ، ضخیم و کاملا سرخ و بدون زردی است که خود به سه درجه از نظر میزان شکستگی تقسیم می شود.

* سوپرنگین (شکستگی ~5%)

* نگین صادراتی (شکستگی~ 10٪)

* نگین معمولی (شکستگی ~ 15٪)

2_سرگل: ضخیم و کوتاه ، کاملا سرخ وبدون زردی

3_ زعفران پوشال: رشته های بلند و اندکی فرخورده، دارای 1_4میلی متر زردی

4_ زعفران  دسته: شامل همه ی قسمت های قرمز و زرد در کنار هم

بهترین زعفران صادراتی ایرانبهترین زعفران صادراتی ایران

قیمت: انواع زعفران قیمت های مختلفی دارند.  باتوجه به کیفیت زعفرانی که از ایجان زعفران خریداری می کنید ، قیمت ها بسیار مناسب است.  همانطور که همه ی ما میدانیم هیچ ارزانی بی دلیل نیست.  محصول ایجان زعفران همگی درجه یک بوده و حاوی زعفران سرخ، خالص و ارگانیک است.  اگر به دنبال بالاترین کیفیت هستید می توانید به ما اعتماد کنید.

ما با شرکت های معتبر هم که زعفران خالص و باکیفیت دارند و می خواهند زعفران خود را با نام تجاری خود به عنوان صادرکننده زعفران ایرانی صادر کنند کار خواهیم کرد و زعفران آنهارا با برند خودشان صادر خواهیم کرد.

بهترین زعفران صادراتی ایرانبهترین زعفران صادراتی ایران

با توجه به آمار زعفران تقلبی تعداد محدودی شرکت  زعفران در سراسر جهان و همچنین در ایران وجود دارد که زعفران مرغوب و خالص عرضه میکنند.

متأسفانه سودجویان زیادی در بازار زعفران  وجود دارند که  زعفران تقلبی را با ترفندهای گوناگون به مصرف کنندگان میفروشند.  آنها ریشه های زعفران را از کشاورزان می خرند وبه وسیله اسپری آنهارا رنگ کرده و با زعفران مخلوط میکنند.  اگر زعفران را برای مصارف دارویی خریداری می کنید ، حتماً زعفران را از یک شرکت معتبر وبرند خوشنام  خریداری کنید ، اگرچه رنگ استفاده شده برای رنگ آمیزی زعفران برای همه خطرناک است.

بهترین زعفران صادراتی ایرانبهترین زعفران صادراتی ایران

این موضوع در آزمایشگاه قابل تشخیص است ، اما مشکل اینجاست که خریداران هنگام خرید تجهیزات آزمایشگاهی ندارند.
در اینجا چند روش وجود دارد که به شما در تشخیص زعفران مرغوب از زعفران بی کیفیت کمک می کند.

بهترین زعفران صادراتی ایران

خصوصیات زعفران مرغوب و تازه چیست؟

_ رنگ زعفران تازه کاملاً سرخ است و نه خیلی تیره وکدر است و نه خیلی براق.

_ زعفران مرغوب بوی گرم ، تند و دلپذیری دارد ، بوی کم زعفران می تواند نشانه کهنگی ویا احتمالاً تقلبی بودن زعفران باشد.

زعفران با کیفیت بالا هنگام مخلوط شدن با آب ،آب رابه رنگ زرد در می اورد ، در حالی که زعفران تقلبی ، آب را به رنگ قرمز یا نارنجی تیره تبدیل می کند.

انواع بسته بندی در ظروف مختلف و در اندازه های متفاوت موجود است.

ظروف فله زعفران شامل جعبه های فلزی و کیسه های پلاستیکی است.

بهترین زعفران صادراتی ایرانبهترین زعفران صادراتی ایران

بسته های کوچک شامل بسته بندی کارتی،جعبه های فلزی ، شیشه های  شیشه ای و جعبه های شیشه ای مستطیل است وهمچنین  بسته بندی های کوچک در وزن های1 مثقال 1 گرم ، 3 گرم و 5 گرم موجود است..

Saffron exporter