مقالات آموزشی

خرید عمده آلو خورشتی

خرید عمده آلو خورشتی

برای خرید عمده آلو خورشتی بهترین گزینه است! این مجموعه محصولات خود را به سراسر کشور نیز ارسال می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

آلوی خورشتی هم به عنوان یکی از ارقام آلو شناخته می شود که در ایران هم به طور گسترده کشت می گردد. این میوه خوش طعم، معمولا به صورت تازه استفاده می شود؛ البته می توان آن را خشک کرد و به صورت خشک هم مورد استفاده قرار داد.

یکی از مهمترین فواید آلو سیاه کمک آن به کم کردن و فرونشاندن حرارت بدن است؛ بنابراین خوردن آن به افرادی که تب دارند پیشنهاد می شود. استفاده این نوع آلو همینطور برای افرادی که دچار خارش می باشند پیشنهاد می گردد. از آلو سیاه به عنوان تقویت کننده دستگاه هاضمه هم یاد می شود.

خرید عمده آلو خورشتی

خرید عمده آلو خورشتی

از منظر طب سنتی آلو دارای طبیعتی سرد و تر است؛ بنابراین خوردن آن برای افراد گرم مزاج توصیه می شود. در کتاب «قرابادین کبیر» خواص متعددی برای آلو ذکر شده است که از جمله آن می توان به کاهش اشتها، درمان تب های صفراوی و سردردهای گرم و همینطور خارش بدن اشاره کرد.

در کتاب ابوعلی سینا هم از آلو به عنوان میوه ای مفید در درمان یبوست، مبدل خلط صفرایی و خونی به اسهال و مانعی برای تشنگی یاد شده است. همینطور خواص آلو در طب سنتی به عنوان فرو نشاننده تب های گرم و تند شناخته شده است.

فروش عمده آلو خورشتی

جدول ارزش غذایی خواص آلو:

پس از اطلاع از خاصیت آلو وقت آن فرا رسیده است تا در مورد ارزش غذایی این میوه و همینطور مواد معدنی موجود در آن اطلاعاتی را عنوان کنیم. به طور کلی در یک فنجان آلو به صورت قطعه قطعه شده مقادیر مواد مغذی به صورت زیر تعریف شده است:

آلو همینطور منبع بسیار خوبی از کلسیم، مهمیم، آهن، فولات، فسفر، پتاسیم، ویتامین C، ویتامین K و ویتامین A است.

 خواص آلو برای پوست:

یکی از فواید آلو، اثرات آن بر روی پوست است. استفاده آلو می تواند باعث روشنی پوست شود. مواد مغذی موجود در این میوه برای پوست بسیار مفید می باشند و از بروز جوش و آکنه های برروی پوست جلوگیری می کند.

جلوگیری از پیری زودرس پوست و همینطور جلوگیری از بروز انواع سرطان های پوستی از دیگر اثرات استفاده آلو بر روی پوست می باشند. امروزه در ساخت بسیاری از کرم ها و ترمیم کننده ها، از عصاره های این میوه استفاده می شود. درخشندگی و کلاژن سازی پوست و همینطور کمک به روند بهبود جای زخم بر روی پوست را می توان به عنوان دیگر آثار این ماده مغذی بر روی پوست در نظر گرفت.

این میوه خواص بسیار زیادی دارد و به طور کلی می تواند یک دکتر کامل برای بدن شما باشد.این میوه خاصیت فوق العاده ای بر روی کسترول و قند خون شما دارد و تا حد بسیار زیادی آن را در حد تعادل حفظ می کند.

آلو می تواند به راحتی سنگ کلیه شما را دفع کند و ورم کلیه شما را از بین ببرد. به دلیل فیبر بالایی که دارد برای درمان یبوست و بیماری های کبدی بسیار مناسب است. علاوه بر این موضوع به دلیل فیبر بالا و آنتی اکسیدان های موجود برای قلب و عروق بسیار مفید است و از به وجود آمدن بیماری هایی در این رابطه جلوگیری

می کند.
آلو برای تمیز کردن خون بسیار مفید است و بیماری های مهلک را درمان می کند.

دیدگاهتان را بنویسید