مقالات آموزشی

خرید عمده آلو بخارا

خرید عمده آلو بخارا

برای خرید عمده آلو بخارا فروشگاه ایجان بهترین گزینه است! این مجموعه محصولات خود را به سراسر کشور نیز ارسال می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

خواص آلو و آلو بخارا اساسا مشابه است، اگرچه به دلیل فرآیند خشک کردن شامل کاهش آب و غلظت بیشتر اجزای آن فواید آلو بخارا افزایش یافته است. نباید فراموش کنیم که آلو طی خشک شدن بیش از سه برابر وزن خود را از دست می دهد و آن را به آلو بخارا تبدیل می کند که باعث می شود محصول به دست آمده از نظر قند و فیبر بسیار غنی باشد. خرید عمده آلو بخارا

خرید عمده آلو خورشتی

خرید عمده آلو بخارا

آلو بخارا چربی بسیار کمی دارد و کالری آن توسط کربوهیدرات های محتوی آن تعیین می شود که انرژی قابل استفاده بیشتری را فراهم می کنند زیرا برای مدت طولانی تری در بدن باقی می مانند. در این مورد، آلو بخارا تقریبا پنج برابر بیشتر از آلو حاوی کربوهیدرات است، به همین دلیل است که ذخایر انرژی واقعی را با حجم کمی تشکیل می دهد. آلو بخارا انرژی زیادی را تامین می کنند.

۱۰۰ گرم آلو بخارا حاوی ۲۵۰ کالری (کیلو کالری) است، در حالی که همان مقدار آلو ۵۵ کالری دارد. دو عدد آلو بخارا حاوی ۶۰ کالری، معادل ۱ سیب یا ۲ گردو است.

USDA لیست مواد مغذی موجود در ۱۰۰ گرم آلو بخارا را به صورت زیر اعلام کرده است: خرید عمده آلو بخارا

 • انرژی ۲۵۰ کیلو کالری
 • پروتئین ۳.۱۲ گرم
 • چربی کل ۰ گرم
 • کربوهیدرات ۵۹.۳۸ گرم
 • فیبرتوتال ۶.۲ گرم
 • قندها۲۵ گرم
 • کلسیم ۶۲ میلی گرم
 • آهن ۱.۱۲ میلی گرم
 • پتاسیم ۷۲۵ میلی گرم
 • سدیم ۱۲ میلی گرم
 • ویتامین A 1250 IU

فروش عمده آلو خورشتی

همانطور که می بینید خواص آلو بخارا برای سلامتی آنقدر زیاد است که گنجاندن این میوه خشک را در رژیم غذایی به یک امر ضروری تبدیل می کند.

فواید و خواص آلو بخارا برای سلامتی خرید عمده آلو بخارا

آلو بخارا حاوی مواد مغذی ضروری مانند کربوهیدرات ها، ویتامین A، چندین اسید آمینه، ویتامین B کمپلکس، پتاسیم، ویتامین K، مهمیم، کلسیم، منگنز، مس، روی، فیبر غذایی و بور است. فیبر آلو شامل بخش محلول است که شامل همی سلولز، پکتین، لیگنین و سلولز است. فرآیند خشک کردن کل فیبرهای غذایی را ارتقا می دهد. فروکتوز، گلوکز، سوربیتول و ساکارز قندهای ساده اولیه می باشند. خرید عمده آلو بخارا

آلو بخارا دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدان های پلی فنولیک فلاونوئید مانند کریپتوکسانتین، لوتئین است. آنها به از بین بردن رادیکال های آزاد که به دلیل سموم محیطی و عادات غذایی نامناسب وارد بدن می شوند و منجر به پیری زودرس و سرطان می شود، کمک می کند. خرید عمده آلو بخارا

آلو بخارا حاوی پتاسیم است که به کاهش فشار خون و بهبود عملکرد قلب کمک می کند. ویتامین B6، نیاسین، ویتامین K، اسید آمینه و اسید پانتوتنیک هم در آن یافت می شود. زآگزانتین و ویتامین A موجود در آلو به دلیل وجود کاروتنوئیدی که جذب شبکیه شده و نور ماوراء بنفش را فیلتر می کند، برای سلامت چشم مفید است. ویتامین C به محافظت از کلسترول در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد کمک می کند و برای بیماران آترواسکلروز و دیابت مفید است.

خرید عمده آلو بخارا

دیدگاهتان را بنویسید