[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px” ecome_custom_id=”ecome_custom_5da31a10547ab”][vc_column_text hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5da31a1054804″]شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت ایجان

مشتری گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت زعفران ایجان  به دقت مطالعه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت زعفران ایجان  و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت زعفران ایجان  از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت زعفران ایجان  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و همچنین کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت زعفران ایجان  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروزرسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر شخصیست که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت‌نام درج نموده و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت زعفران ایجان  اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وب سایت زعفران ایجان  استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت زعفران ایجان  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت زعفران ایجان  به صورت الکترونیکی ( سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت زعفران ایجان  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت زعفران ایجان، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت زعفران ایجان، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت زعفران ایجان  جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت زعفران ایجان  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت زعفران ایجان  محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب سایت زعفران ایجان  به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

تحویل سفارش مشتری با توجه به مسافت مقصد متفاوت بوده و نهایت پیش بینی شده برای شهرستانها با مسافت زیاد یک هفته تخمین زده میشود.
وب سایت زعفران ایجان  همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وب سایت زعفران ایجان  به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وب سایت زعفران ایجان  محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
وب سایت زعفران ایجان  مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت زعفران ایجان  محفوظ است.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px” ecome_custom_id=”ecome_custom_5da31a1054876″][/vc_column][/vc_row]